درباره ما

اردیبهشت ۱۲, ۱۳۹۵

هوالرزّاق

واردکننده و نماینده ی برندهای اصلی لوازم یدکی اتومبیل

گروه فدک پارت با بیش از شانزده سال سابقه ، دارای نمایندگی رسمی گروه عظام می‌باشد و علاوه بر آن نمایندگی و یا بازرگانی برند‌های زیر را نیز داراست :

MEG (Golden MEG) , SNR , BITRON , KLEBER , CORTECO , METELLI , FRENKIT , SM

این گروه کار خود را با تشکیل کارگروه های متعدد تخصصی در حوزه ی لوازم یدکی اتومبیل ادامه می‌دهد و‌ از‌این بین برند گُلدن مِگ(Golden MEG) محصول انحصاری گروه فدک پارت می‌باشد .

گروه فدک پارت افتخاردارد که اولین نمایندگیِ فروش قطعات مدیران خودرو ( MVM ) در سراسر کشور است .

پیام مدیر عامل

Mohammad Emami Ghaffari-Edited

بهره مندی از هیأت مدیره با تجربه ، توام با تعهد و تخصص

گروه فدک پارت   در پی پاسخ به این سوال است که آیا می‌توان با صداقت و احساس مسئولیت در قبال مشتریان  موفق بود و در حوزه‌ی کسب و کار و تجارت به مشتریان احترام گذاشت ، جنس خوب تحویل آنها داد تا خیال مشتریان از این بابت راحت باشد و در عین حال سود منطقی و حلال کسب کرد‌؟

به لطف خداوندمتعال توسعه روز افزون خدمات  و تعداد مشتریان ما‌ ، پاسخی روشن و مشخص به سوال فوق داده است.

گروه فدک پارت  به تمامی مشتریان خود به عنوان شرکاء همیشگی و با‌ ارزش خود می‌نگرد.

محمد امامی غفاری

Golden MEG

MEG-logo

از آنجا که واشرها اهمیت بسزایی در عملکرد بهینه موتور دارند ، Golden MEG با دقتِ نظر فراوان ، راهبرد کاری خود را در قدم اول بر پایه کیفیت کالا و پس از آن بر ضمانت واقعی قرارداده است .

چرا استفاده از محصولات Golden MEG را توصیه می کنیم ؟

یکی ازمهمترین دلایل‌کیفیت بالا‌در محصولات این برند‌ (‌درحال حاضر واشر سر سیلندر و واشر درب سوپاپ‌) توجه ویژه به انتخاب مواد اولیه‌ی آلمانی در ساخت واشرسرسیلندرمی‌باشد و همین‌طور برای تولید واشرهای درب سوپاپ به میزان صددرصد از سیلیکون استفاده شده است . واشرهای سرسیلندر پنج لایه ، که شامل دو لایه فلز و سه لایه فیبر هستند ، درآزمایش‌های دقیق فنی ، مقاومت در برابر حرارت را فراتر از استاندارد‌های مربوطه  به ثبت رسانده‌اند . در پوشش نهاییِ روی واشرهای این برند ، از گرانترین مواد استفاده شده ، که سابق بر این فقط در واشرهای original  استفاده شده است . علاوه بر این در این محصولات به هیچ عنوان از آزبست استفاده نشده است .

باید خاطر نشان کرد که کلیه کالاهای Golden MEG  دارای گارانتی یکساله تعویض هستند.